Страхування виїжджаючих за кордон

Поліс страхування виїжджаючих за кордон включений у вартість оформлення Пакета послуг і додаткової картки типу Platinum. Завдяки полісу Ви застраховані на випадок затримки рейсу, втрати або крадіжки багажу. Страхова компанія організовує для Вас медичну або юридичну допомогу, відшкодовує витрати на госпіталізацію, приїзд родича або транспортування додому Вас і Ваших неповнолітніх дітей.

Процедура отримання іноземної візи стане для Вас набагато простіше: програма «Захист мандрівника» забезпечує річне страхове покриття виїжджаючих за кордон, і Вам не потрібно замовляти новий поліс при кожному зверненні до посольства.

Страхові послуги пропонує СК «ПРОВІДНА» в Україні 0 (800) 301-0-301, за кордоном (Париж) +33 (1) 530-530-50


Добровільне медичне страхування

Ми подбали також про захист Вашого здоров'я на території Україні. Спеціально для власників Пакетів «Platinum» і «Platinum Plus» БМ Банку СК «ПРОВІДНА» розробила і пропонує програму добровільного медичного страхування (ДМС) Platinum за зниженими тарифами (знижка складає до 60% від звичайної вартості аналогічної програми).

ДМС - один з найбільш затребуваних на сьогоднішній день в Україні видів особистого страхування. Програма призначена для забезпечення страхового захисту фізичних осіб від розладу здоров'я внаслідок гострого захворювання, загострення хронічного захворювання, наслідків нещасного випадку. Програма передбачає відшкодування витрат на отримані Застрахованою особою невідкладну медичну допомогу, невідкладне стаціонарне лікування та амбулаторно-поліклінічне лікування (включаючи витрати на забезпечення медикаментами) в межах встановленого ліміту відповідальності.

Термін дії Договору страхування - 1 рік, франшиза за Договором відсутня, страховий захист за договором діє 24 години на добу, територія дії Договору - Україна.